Producent bombek na choinkę ręcznie robionych

LOTOS-duo Piotr Turbański to fabryka bombek bożonarodzeniowych prowadzona w oparciu o rodzinne tradycje. Wszystkie produkty są ręcznie robione, co gwarantuje im niepowtarzalność. Działamy jako producent bombek choinkowych, tworząc świąteczne dekoracje do każdego domu. Szklane bombki choinkowe to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika. Jako producent bombek z logo jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowane bombki dla firm, które są wręczane kluczowym partnerom czy pracownikom. Ciekawą opcją będzie także wycieczka do fabryki bombek – zwłaszcza dla najmłodszych.

Wysokiej jakości bombki dla firm i nie tylko

Bombki szklane producenta LOTOS-duo to najwyższa precyzja wykonania. Będąc producentem bombek z logo, dbamy o to, aby nasze produkty jak najdłużej zachowały wszystkie walory. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest fakt, iż cieszą się one zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Nic w tym dziwnego – wyjątkowa prezencja idąca w parze z najwyższą jakością wykonania sprawia, że bombki z naszego sklepu internetowego są niczym małe dzieła sztuki, a wszystko to wokół tematyki związanej nie tylko z okresem bożonarodzeniowym, ale także z akcentem firmowym. Umieszczone na bombkach logo bądź inna grafika sprawiają, że produkt ten nabiera personalnego charakteru.

Z dbałością o każdy szczegół – bombki z logo

LOTOS-duo Piotr Turbański to producent bombek ręcznie robionych, do których tworzenia używa się wielu technik. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są jednocześnie produkty tradycyjne i nowoczesne. Wszystkie bombki sklep internetowy LOTOS-duo proponuje w atrakcyjnych cenach, a nasza fabryka bombek umożliwia całoroczne zakupy, zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą bombek dla firm – wierzymy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!


Follow us on Facebook


Kontakt


+48 0-62 721 68 86
608 827 255
608 340 398


e-mail:
biuro@bombkiLOTOS.pl

LOTOS-duo

Piotr Turbański

Nowa Obra 81

63-720 Koźmin Wlkp.

(droga krajowa nr.15)

 

NIP 621-166-45-27