Producent bombek na choinkę ręcznie robionych

LOTOS-duo Piotr Turbański to fabryka bombek bożonarodzeniowych prowadzona w oparciu o rodzinne tradycje. Wszystkie produkty są ręcznie robione, co gwarantuje im niepowtarzalność. Działamy jako producent bombek choinkowych, tworząc świąteczne dekoracje do każdego domu. Szklane bombki choinkowe to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika. Jako producent bombek z logo jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowane bombki dla firm, które przedsiębiorstwa wręczają później kluczowym partnerom czy pracownikom. Ciekawą opcją będzie także wycieczka do fabryki bombek – zwłaszcza dla najmłodszych.

Bombki szklane producenta LOTOS-duo to najwyższa precyzja wykonania. Dbamy o to, aby nasze bombki ręcznie robione jak najdłużej zachowały wszystkie walory. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest fakt, iż cieszą się one zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

LOTOS-duo Piotr Turbański to producent bombek ręcznie robionych, do których powstania używamy wielu technik. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są jednocześnie produkty tradycyjne i nowoczesne. Wszystkie bombki sklep internetowy LOTOS-duo proponuje w atrakcyjnych cenach, a nasza fabryka bombek umożliwia całoroczne zakupy, zarówno hurtowe, jak i detaliczne.


Śledź nas na Facebooku


Kontakt


+48 0-62 721 68 86
608 827 255
608 340 398


e-mail:
biuro@bombkiLOTOS.pl

LOTOS-duo

Piotr Turbański

Nowa Obra 81

63-720 Koźmin Wlkp.

(droga krajowa nr.15)

 

NIP 621-166-45-27