Producent bombek na choinkę ręcznie robionych

LOTOS-duo Piotr Turbański to fabryka bombek bożonarodzeniowych prowadzona w oparciu o rodzinne tradycje. Wszystkie produkty są ręcznie zdobione, co gwarantuje im niepowtarzalność. Działamy jako producent bombek choinkowych dla firm, jak i świątecznych dekoracji do każdego domu. Szklane bombki choinkowe to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika. Ciekawą opcją będzie także wycieczka do fabryki bombek — zwłaszcza dla najmłodszych. Jako producent bombek z logo często zaopatrujemy przedsiębiorstwa, które wręczają nasze wyroby kluczowym partnerom czy pracownikom.

Nasza fabryka bombek umożliwia całoroczne zakupy, zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Bombki szklane producenta LOTOS-duo to najwyższa precyzja wykonania. Dbamy o to, aby nasze bombki ręcznie robione jak najdłużej zachowały wszystkie walory. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest fakt, iż cieszą się one zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

LOTOS-duo Piotr Turbański to producent bombek ręcznie robionych, do których powstania używamy wielu technik. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są jednocześnie produkty tradycyjne i nowoczesne. Jednocześnie wszystkie bombki sklep internetowy LOTOS-duo proponuje w atrakcyjnych cenach.


Śledź nas na Facebooku


Kontakt


+48 0-62 721 68 86
608 827 255
608 340 398


e-mail:
biuro@bombkiLOTOS.pl

LOTOS-duo

Piotr Turbański

Nowa Obra 81

63-720 Koźmin Wlkp.

(droga krajowa nr.15)

 

NIP 621-166-45-27