Szanowni Państwo witamy na naszej stronie.

LOTOS-duo Piotr Turbański zajmuje się produkcją szklanych ozdób choinkowych od 2002 roku, lecz tradycje rodzinnego interesu sięgają roku 1998 kiedy to fabrykę bombek o nazwie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LOTOS otworzyli Maria i Ireneusz Turbańscy.

Przez ten czas udało nam się zdobyć uznanie klientów zarówno na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych.

Nasze bombki cieszą się dużym powodzeniem w krajach sąsiadujących z Polską jak i w tych dalej położonych takich jak Wielka Brytania czy Australia tworząc świąteczny klimat w wielu domach na całym świecie.                                                                                     

Od 2016 roku mamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić państwa do współpracy w naszym nowym zakładzie produkcyjnym ze specjalnie  przygotowaną salą sprzedaży dogodnym dojazdem oraz dużym parkingiem. Całoroczną sprzedaż prowadzimy zarówno hurtowo jak i detalicznie, równolegle uruchomiliśmy także sprzedaż w firmowym sklepie internetowym.   

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama szklanych ozdób choinkowych produkowanych ręcznie, które posiadają certyfikat rękodzieła.  Bazujemy na szerokim zbiorze wzorów własnych jak również wykonujemy dekoracje według projektów klienta. W naszym asortymencie znajdą państwo bombki o różnych rozmiarach i kształtach wykonywane tradycyjnymi sposobami, jak również z wykorzystaniem najnowszych metod dekoracji.

                                                                                                                               

 Po nawiązaniu bliższych kontaktów z przyjemnością przedstawimy szczegółowo produkty wraz z ofertą cenową.

Zapraszam do współpracy