Producent bombek na choinkę ręcznie robionych

LOTOS-duo Piotr Turbański to fabryka bombek bożonarodzeniowych prowadzona w oparciu o rodzinne tradycje. Wszystkie produkty są ręcznie zdobione, co gwarantuje im niepowtarzalność. Oferujemy bombki firmowe oraz świąteczne dekoracje do każdego domu. Szklane bombki choinkowe to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika. Jako producent bombek firmowych często zaopatrujemy przedsiębiorstwa, które wręczają nasze wyroby kluczowym partnerom czy pracownikom.

Nasza fabryka bombek umożliwia całoroczne zakupy, zarówno hurtowe, jak i detaliczne. Jako producent bombek na choinkę szczególną uwagę zwracamy na wykonanie. Dbamy o to, aby nasze bombki ręcznie robione jak najdłużej zachowały wszystkie walory. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest fakt, iż cieszą się one zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

LOTOS-duo Piotr Turbański to producent bombek ręcznie robionych, do których powstania używamy wielu technik. Dzięki temu w naszej ofercie dostępne są jednocześnie produkty tradycyjne i nowoczesne.


Follow us on Facebook


Kontakt


+48 0-62 721 68 86
608 827 255
608 340 398


e-mail:
biuro@bombkiLOTOS.pl

LOTOS-duo

Piotr Turbański

Nowa Obra 81

63-720 Koźmin Wlkp.

(droga krajowa nr.15)

 

NIP 621-166-45-27